ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІІ

Сайт «Доступ до Правди» — дієвий інструмент на допомогу отримання інформації — це платформа для надсилання електронних запитів розпорядникам інформації відповідно до Закону “Про доступ до публічної інформації”. Необхідно зробити лише чотири прості кроки, щоб отримати інформацію: зайти на сайт – обрати розпорядника інфоомації (Міністерство освіти і науи України, Депратамент освіти і науки міста_____, міська рда, обласна державна адміністрація, обласна рада, районна рада і т.д.) — сформулювати текст запиту за формою на сайті – отримати відповідь.

Ми пропонуємо вам кілька варіантів вдаліх запитів на отримання інфоормації про фінансування закладів освіти (кошти місцевого та державного бюджетів):

Відповідно до наказу МФУ №57 від 28.01.2002р.: 
1. Кошторис; 
2. Довідки про внесення змін до кошторису; 
3. Штатний розпис.
Відповідно до наказу МФУ №44 від 24.01.2012 р.: 
1. форма № 2д. №2м. 
2. форма № 4-1д, № 4-1м 
3. форма № 4-2д, № 4-2м) 
4. форма № 4-3д, № 4-3м) 
5. Довідки (за їх наявності) відповідно до п.1.13. «Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів». У разі відсутності довідок вказати це окремо.
Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи №_____ на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти (наприклад “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237). 

Детальну інформацію щодо придбаних предметів за рахунок загального фонду бюджету по Загальноосвітня Школа _____м._______ за 20___ та 20___ роки (КЕКВ 2210, 2220, 2240). 
Код 2210 „Предмети, матеріали, обладнання та інвентар”
Код 2220 „Медикаменти та перев’язувальні матеріали”
Код 2240 „Оплата послуг (крім комунальних)”

Штатний розпис із зазначенням оплати праці працівників школи №___

І багато якої іншої інформації ви можете дізнатись не виходячі з дому. Головна умова — запитувати у того, хто є розпорядником інформації та формулювати чітки питання.

Посилання

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com