У середу 20 січня 2021 року відбудеться

У середу, 20 січня 2021 року, відбудеться онлайн-сесія на тему «Співпраця і залученість батьків до навчання під час карантину».
Представниця батьківської громадської організації Альона Парфьонова спільно з вчителькою Оксаною Коваленко обговорять роль і права батьків у навчанні дітей під час карантину, довіру до школи, підтримку дітей на дистанційному навчанні тощо.

Спікери заходу:
Альона Парфьонова – співголова ГО “Батьки SOS”;
Оксана Коваленко – вчителька математики та інформатики Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Модераторка:
Ольга Манмар – керівниця освітніх проєктів з навчання, розвитку та натхнення вчителів ГС «Освіторія».
Дата і час: 20 січня, 15:00.

Онлайн-трансляція: Facebook-сторінки Міністерство освіти і науки України, UNICEF Ukraine та Освіторія.
Попередня реєстрація для участі не потрібна. Запитання до спікерів можна надіслати за посиланням bit.ly/3ipmisX.
Це буде пята онлайн-сесія із серії заходів, присвячених проблемам, із якими стикаються вчителі у період пандемії COVID-19, і організованих у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та ГС «Освіторія». Записи попередніх сесій щодо протидії професійному вигоранню вчителів, оцінки успішності учнів в умовах змішаного навчання, організації дистанційного навчання дивіться на YouTube-каналі ЮНІСЕФ Україна за посиланням bit.ly/3sH0bmC.

Слідкуйте за анонсами наступних онлайн-сесій на сторінках Міністерство освіти і науки України, UNICEF Ukraine та Освіторія.

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com