1 грудня 2018 р. в Одесі

1 грудня 2018 р. в Одесі під час І Національного саміта-челенджа регіональних координаторів/ок міні-EdCamp’ів за круглим столом зібралися представники громадських об’єднань, котрі докладають своїх зусиль до реалізації реформи в освіті: EdCamp Ukraine, ГО «Смарт Освіта», Центр Інноваційної Освіти Про.Світ», Освіторія, EdEra, Лабораторія Освітніх Змін/Education Transformation Lab, Міжнародний інститут інтегрального розвитку — IIID, Ukrainian Institute for the Future, ГО «Батьки СОС».

За кожним з учасників зустрічі є роки праці, успішно реалізовані проекти, і вплив на освітні процеси. Разом обговорювали – як ми можемо, об’єднавши зусилля, збільшити ефективність роботи кожної організації, як реалізувати спільні проекти там, де перетинаються компетентності, як обмінюватися інформацією.

Важливо те, що цілком незалежні і потужні організації відчули потребу у такій співпраці, маючи мету глобальну – пришвидшити реформу освіти та, за потреби, відстояти перед політиками необхідність та пріоритетність реформи для суспільства.

Навіть ця перша зустріч дала нову інформацію, натхнення, підтримку. Віру, що зміни в освіті невідворотні, адже їх здійснюють не лише працівники освіти, а й неймовірно активна і потужна громадянська спільнота.
Є точки дотику, є бачення мети, є намічені перші спільні кроки. Це коло відкрите для інших організацій, котрі допомагають освіті змінитися.

 

 

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com