22 вересня 2017 року

У Чернігові відбувся тренінг для батьків та освітян міста «Батьки – педагоги – шкільна адмінімістрація: від діалогу до партнерства». 22 вересня 2017 р. у конференц-залі Парк-готелю «Чернігів» представники батьківської громади та керівники шкіл Чернігова зібралися на одноденний тренінг «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: діалог партнерства» для спільного обговорення проблем шкільної освіти.

Захід, організований БФ «Інститут розвитку освіти» у співпраці з ГО «Батьки «SOS», став можливим завдяки фінансовій підтримці Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні — Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus та Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Організатори також вдячні за сприяння в підготовці та проведенні заходу Управлінню освіти Чернігівської міської ради.

Директори 15 шкіл міста (загалом у місті працює 36 загальноосвітніх закладів) та стільки ж представників батьківської громади Чернігова отримали практичні поради від тренерів Олени Бондаренко та Альони Парфьонової (ГО «Батьки «SOS») щодо планування потреб і витрат навчального закладу, шляхів забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та можливостей фандрайзингу в освіті. Тренери також розтлумачили ключові моменти нового базового закону про освіту, акцентувавши увагу на перспективах, які він створює для школи.
Безпосереднє включення слухачів в обговорення основних проблем шкільної освіти та спільний пошук шляхів налагодження конструктивного діалогу та співпраці батьківської громади, учителів і шкільної адміністрації відбувалося під час формування методом брейнстормінгу переліку актуальних проблем загальноосвітньої школи, обговорення їх у групах та презентації для загальної дискусії можливих шляхи їх вирішення.

 

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com