23 — 25 червня 2017 рoку в Києві

Перший пілот — «Школа директорів». 23 — 25 червня 2017 рoку в Києві відбувся пілотний тренінг «Школа директорів» —  для учасників конкурсного відбору на вакантні посади керівників навчальних закладів Києва організований Благодійним фондом «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Київська міська організація «Батьки SOS» в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні». Проект реалізується за фінансової підтримки Програми підтримки освіти Фонду «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Захід проведено у співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київським міським будинком учителя.

Цікаві, а головне корисні у практичному сенсі поради потенційним учасникам конкурсного відбору на посади директорів поділи 12 тренірів, серед яких були:

громадські активісти (Олена Бонадренко, Альона Парфьонова, Оксана Макаренко, Іванна Коберник); ті, хто вже проходив горнило конкурсного відбору і сьогодні є успішними керівниками навчальних закладів (Оксана Проскура, Тамара Ільченко, Сергій Горбачов, Світлана Олексюк); фахові юристи (Роман Бондаренко) та психологи (Людмила Карамушка), управлінці (головний спеціаліст Державної інспекції навчальних закладів України Іван Юрійчук). Про завдання та пріоритети міської влади у питаннях освіти учасники тренінгу могли дізнатись «з перших вуст», від очільниці столичного Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Олени Григорівни Фіданян. Жваву, доброзичливу атмосферу та конструктивну роботу під час тренінгу забезпечили його учасники – громада активних та небайдужих до долі школи освітян Києва.
Щира дяка всім причетним до організації й проведення заходу та його тренерам і учасникам.

 

 

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com