30 вересня о 12:00 відбудеться

30 вересня о 12:00 відбудеться Експертне обговорення «Як просувати фінансову автономію шкіл?»
Основою для дискусії буде звіт «Фінансування шкіл в ОТГ і просування шкільної автономії (на прикладі контрольних ОТГ)», підготовлений аналітичним центром CASE Україна.

Як показує світова практика фінансова автономія шкіл має беззаперечний позитивний вплив на рівень успішності в середніх школах. Керівництву школи, яке краще за будь-кого знайоме з проблемами та вузькими місцями закладу, дається максимальна свобода дій у розпорядженні коштами – це і є секретом успіху фінансової автономії.
Хоча корисність автономії зрозуміла, проте в Україні перехід на нові принципи роботи не набув помітного поширення. По причини обережного ставлення до новації та про перебіг реформи на окремо взятих прикладах ми і будемо говорити під час експертної дискусії.

Головна мета заходу – зрозуміти що можна було б зробити для того, щоб полегшити перехід до фінансової автономії, як зацікавити навчальні заклади новими можливостями.
В експертній дискусії візьмуть участь: Олена Бондаренко співзасновниця ГО «Батьки SOS”
Наталя Байтемірова, експертка з освітніх питань, директорка ТОВ «Нові освітні технології»
Ірина Когут , колишня експертка CEDOS, помічниця народного депутата, Олександра Бетлій експертка Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Василь Поворозник, автор дослідження, економіст CASE Україна.

Для участі у експертному обговоренні (за допомогою Zoom) потрібно зареєструватися:
Посилання

За додатковою інформацією звертатися до комунікаційного координатора CASE Україна Миколи Малухи: jesfor.malukha@gmail.com

+380669225389

Експертне обговорення організовується в рамках проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині (ДІЄМО), який виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities).

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com