8 жовтня 2017 року у Черкасах

Відбувся одноденний тренінг «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства». Батьки учнів та директори шкіл з Черкас, Сміли, Золотоноші обговорили непрості питання налагодження діалогу та співпраці.

Серед чималого переліку питань шкільного життя, які потребують вирішення, учасники, насамперед, виокремили: проблеми матеріально-технічного забезпечення школи та ефективного використання виділених на шкільну освіту коштів; питання безпеки та дотримання прав усіх учасників освітнього процесу. Не оминули увагою учасники тренінгу проблему реалізації прав батьків та їх відповідальності щодо виховання дітей.

Тренери з Громадське об’єднання «БАТЬКИ SOS» Олена Бондаренко та Альона Парфьонова надали практичні рекомендації щодо планування потреб школи й ефективного використання державних та благодійних коштів, фандрайзингу в освіті, а також детально розглянули можливості розвитку шкільної освіти, закладені у нещодавно ухваленому рамковому законі «Про освіту».

Захід було організовано БФ «Інститут розвитку освіти» завдяки фінансовій підтримці Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus та Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» (ESP OSF, Будапешт). Організатори також щиро вдячні за сприяння в підготовці та проведенні тренінгу Черкаському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

 

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com