ВЧИТЕЛЬ МАЄ ПРАВО

«У свідомості багатьох батьків учитель повинен відповідати певному образу: бути розумним, уважним, показувати хороший приклад і позитивно впливати на поведінку дітей. Але як щодо прав педагога? На що він претендує як звичайна людина?

Це важливе питання підняли в популярному Інтернет-співтоваристві БАТЬКИ SOS 19 грудня адміністратори групи опублікували інфографіку Вчитель має право. Усього за кілька днів пост зібрав понад 1,5 тисячі коментарів і 4437 постів.

В інфографіці йдеться про те, що вчитель має право одягатися як йому завгодно, ходити з розпущеним волоссям, мати татуювання, мати власний погляд на ту чи іншу ситуацію і відверто говорити про це зі своїми учнями. Крім цього, педагог може чогось не знати і ніхто не має права засуджувати його за це.
Із думкою Батьки SOS погодилися багато батьків. Наприклад, відома громадська активістка, журналіст і радник Міністерства освіти і науки України Іванна Коберник доповнила список кількома важливими пунктами.
Підтримати права вчителів погодилися і звичайні користувачі Мережі, які у своїх постах також висловилися із приводу їх прав:
Ми ж, у свою чергу, також хочемо підтримати ініціативу Батьки SOS і додати, що вчитель має право помилятися, дуріти і не боятися бути смішним, вчитися новому у дітей і бути вільним у своїх думках і судженнях. Адже його головна задача — посприяти розвитку людини, яка у майбутньому зможе застосувати отримані знання на благо себе, країни та світу.»

Джерело: Посилання

Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com